„Aeroobikakuninganna 2011” tiitli pälvis Maris Tamm

9. oktoobril Eesti Näituste Spordihallis toimunud Aeroobikakuninganna 2011 võistlusel pälvis kuninganna tiitli Maris Tamm (Tartu, TÜ ASK Fitnessklubi). Teise koha saavutas Krista Majak (Tartu, TÜ ASK Fitnessklubi) ja kolmandaks tuli Tatjana Golub (Viljandi, HOPE SK).

18. korda toimunud võistlus viidi läbi messi ”Ilu Sõnum 2011” raames. Kuninganna tiitlile pürgis 45 võistlejat, kellest žürii valis kolme vooru järel kaheksa finalisti. Võistlejaid juhendasid tunnustatud treenerid: Kadri Kõiva, Elke Roosileht ja Mariann Kilg Eestist ning Ilan Dedemoglu Saksamaalt.

“Žürii hindas parimat sportlikku vormi, harjutuste tehnilist täitmist ning lisaks esinemisoskust ja väljenduslikkust, oma osa mängis ka visuaalne väljanägemine”, põhjendas  žürii esinaine, Eesti Võimlemisliidu peasekretär Kadri Liivak, tehtud valikut.

Žürii koosseisu kuulusid Eesti Kultuuriministeeriumi asekantsler Tõnu Seil, moekunstnik Arne Niit, Natalia Nazarenko-Kiivikas, kes on käesoleva aasta Euroopa absoluutne meister fitnessis ning rahvusvahelise kategooria kohtunik, Aeroobikakuninganna võistluse algataja Kai Ilp, tuntud teleajakirjanik ja tervislike eluviiside propageerija Tiina Park, tunnustatud aeroobikatreener Riina Suhotskaja-Kajari,  Fitness.ee esindaja ning Eesti karikavõitja klassikalises kulturismis Indrek Viska, Viimsi Tervis SPA Spordiklubi juht Kersti Ojalill, Replay maaletooja Eestis Hele-Ry Vikkisk ning Aeroobikakuninganna 2010 Sandra Raju.

Üritusel viibis ka Eesti Võimlemisliidu president, riigikogu esimene aseesimees, Laine Randjärv, kes andis võitjale üle hinnalised auhinnad.

Peaauhindadeks olid Arne Niidu disainkleit, Status Club QuickFit treeningpakett ning Cherry.ee kinkekaart. Kingitused panid välja ka Grand Rose SPA Hotel ja Viimsi Tervis SPA Spordiklubi, samuti Better Bodies. Ürituse toetajateks olid Expressions, ALPRO Soya, Kadarbiku, ArtDeco, TERE, Fitness.ee ja Fatburner, Buduaar, Alfred Vogel, Dietmix, Replay, Triinu Kodumasinad, Fitshop, Interflora, HAMLET, DEJA VU lounge ja NELJAS. „Aeroobikakuninganna 2011“ peasponsor oli Hartwall Novelle.

Toetajatest valisid välja oma lemmikud Buduaar ja Reply (nr 45, Maris Tamm), ALPRO Soya (nr 42, Krista Majak) ning Expressions (nr 76, Kaisa Edenberg). Samas valiti ka Fitness.ee ja Fatburner “FITSTAR 2011“, kelleks osutus nr 45, Maris Tamm.

Korraldajad:  Eesti Võimlemisliit ja Fitness.ee.
Lisainfo: Eesti Võimlemisliit, tel. 6031555;  www.eevl.ee; Projektijuht: Katrin Väli, tel. 56 900500 (Aeroobikakuninganna 2011 võistlus)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.