Laine Randjärv asub toetama Randperet ja Savisaar-Toomastit Tallinna linnapeaks

Riigikogu I aseesimees Laine Randjärv teatas, et loobub Reformierakonna Tallinna linnapeakandidaadiks kandideerimisest ja asub sellele kohale toetama Valdo Randperet ja Vilja Savisaar-Toomastit.

 

„Nii Vilja Savisaar-Toomast kui Valdo Randpere on mõlemad väga tugevad kandidaadid uue linnapea kohale, seda näitab ka avalik arvamus,“ lausus Laine Randjärv.

„Praegu on tähtis mõelda Tallinna tulevikule, oma taandumisega annan võimaluse keskenduda vaid neile kahele kandidaadile ja nende platvormidele,” ütles Randjärv.

Randjärv märkis, et veel sel nädalal teevad Reformierakonna Tallinna piirkonna inimesed otsuse, kumma kandidaadi juhtimisel tuuakse Tallinnasse uus ja euroopalik linnavalitsus.

„Viimased kolm kuud, mille jooksul olen Reformierakonna linnapea tuuriga tallinlastele oma vaateid tutvustanud, on olnud äärmiselt kasulikud. Olen eri linnaosade inimeste käest kogunud palju väärtuslikke ideid, kuidas Tallinn paremaks elupaigaks muuta. Tänan kõiki, kes kaasa on mõelnud ja mind toetanud,“ sõnas Lasnamäel kandideeriv Laine Randjärv.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.