Laine Randjärv: lastele suunatud heategevust tuleb tunnustada

Riigikogu I aseesimees Laine Randjärv kinkis eile, 9. oktoobril Lions Klubi Tallinn Kristiinele koosolekuhaamri, millel seoses klubi lastele suunatud heategevusega hüüdnimeks „Heateo Haamrike“.

„Lions klubid on alati olnud hea näide positiivsest kodanikualgatusest,“ leidis Laine Randjärv, kes peab vabatahtlikku heategevust liberaalse ja demokraatliku ühiskonna oluliseks osaks. „Kristiine klubi keskendumine kuulmispuuetega laste ja nende perede heaolu parandamisele on väga tänuväärne ning on kindlasti rõõmustanud paljusid.“

LC Tallinn Kristiine pidas eile väljasõidukoosoleku Riigikogus, kus arutati peamise teemana Heateopäeva korraldamist Tallinna Loomaaias 13. oktoobril kell 11.00-15.00. Üritusele on oodatud Tallinna Heleni Kooli ja Tartu Hiie Kooli õpilased ning Haabersti linnaosas elavad majanduslikult raskes seisus olevad lapsed. Lastega minnakse giidiga ekskursioonile, peetakse piknik ning kuulatakse kontserti. Lisaks perepäeva korraldamisele, korjavad Lions klubid loomaia elanikele tammetõrusid ning teostavad vajalikke heakorratöid. Heateopäeva korraldamises osalevad seitse Lions Klubi: Tallinn Kristiine, Tallinn Rocca al Mare, Tabasalu, Harju I, Tallinn Reval, Tallinn Diana, Tallinn Veenus.

LC Tallinn Kristiine asutati toonase Kristiine linnaosavanema Peeter Lepa poolt 1995. aastal. Klubi peamine tegevussuund on kuulmispuudega laste ja nende perede heaolu parandamine, seoses sellega tehakse koostööd Eesti Kuulmispuuetega Laste Vanemate Liidu ja Eesti Implantaadilaste Seltsiga.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.