Teeme lasteaiad korda!

Laine Randjärv osaleb homme, 28. aprillil MTÜ Lasteaiad korda korraldatud talgupäeval, mille käigus on plaanitakse korda teha 20 Tallinna munitsipaallasteaia hoovid.

Riigikogu aseesimees, kes on viimasel ajal külastanud mitmeid Tallinna lasteaedu, nendib, et lasteaedades torkab teravalt silmas linnavalitsuse hoolimatus. „Hoovide ja hoonete heakord on jäetud lasteaiatöötajate ning lapsevanemate õlgadele, millega üritatakse ka jõudumööda hakkama saada. Kuid paraku puhta entusiasmiga kaugele ei jõua. Praktiliselt kõik liivakastid, mänguväljakud ja aiad vajavad remonti ja värvimist. Samuti puuduvad elementaarsed töövahendeid nagu rehad, luuad ja labidad,’’ lausus Randjärv.
„Olen kinkinud lasteaedadele tööriistu ning varustanud neid värvi ja liivaga. Seega peaks homseks talgupäevaks olemas olema kõik vajalikud abivahendid,“ nentis Randjärv. Ürituse suurimad sponsorid  on Multivara Transport AS ja Akzo Nobel Baltics AS.
MTÜ Lasteaiad korda koondab kodanikualgatuse korras vabatahtlikke, kellele läheb korda Tallinna lasteaedade kehv olukord. Sel laupäeval on kavas korda teha järgmise lasteaiad: Kelmiküla, Naeratus, Rukkirääk, Mudila, Pääsupesa, Päikene, Kajakas, Mesipuu, Taime, Pelguranna, Kiikhobu, Allika, Kikas, Tähekese, Kivimurru, Kivila, Hellik, Mõmmik, Nurmenuku ja Siisikese.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.